KOTŁY WARZELNE


Kotły warzelne służą do gotowania i parzenia mięsa i wędlin oraz do topienia tłuszczów. Mogą być zasilane gazem ziemnym, propan-butan, olejem opałowym, parą albo elektryczne. Wykonane są całkowicie ze stali nierdzewnej kwasoodpornej gatunku OH18N9 w systemie dwupłaszczowym, mają izolację termiczną oraz szczelną klapę z silikonową uszczelką odporną na wysoką temperaturę przylegającą do misy wody. Kotły warzelne przystosowane są do pracy cyklu automatycznym, sterowanie odbywa się poprzez sterownik Mikster INDU 50, który steruje i kontroluje parametry procesu technologicznego, co zapewnia ich powtarzalność najwyższą jakość produkowanych wyrobów oraz minimalne zaangażowanie załogi. Wyposażone są w wysokiej klasy palniki firmy Bentone. Do naszych kotłów warzelnych stosujemy najlepsze oleje termiczne oraz wełnę mineralną w celu wyizolowania jak i utrzymania ciepła w misie kotła, co w połączeniu z wymiennikiem ciepła sprawia że kocioł warzelny cechuje się wysoką sprawnością przekładającą się na zysk dla klienta.

Dopasowujemy się gabarytami do pomieszczenia w jakim ma stać oraz do indywidualnych potrzeb klienta. Produkujemy kotły warzelne o pojemnościach od 200 - 2000 litrów!

Kotły jedno lub dwukomorowe posiadają płaszcz grzewczy zasilany:
» gazowo
» parowo
» elektrycznie
» olejowo

Kocioł warzelny z płaszczem olejowym ogrzewany palnikiem gazowym z izolacją termiczną oraz szczelną pokrywą. Fabrycznie nowy, wykonany w całości z grubych materiałów.

​Wykonujemy kotły różnego rodzaju pod zamówienie:
» gazowe
» olejowe
» elektryczne
» parowe
» taborety gazowe

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress